DRŽÁK XT

Kód: DR-XT
Novinka Tip
2 190 Kč 1 809,92 Kč bez DPH
Připravujeme

Robustní mechanický zamykatelný držák pro Garmin Zumo XT/XT2.  

– pohodlné ovládání jednou rukou
– uzamykatelný mechanismus
– bezpečné upevnění těla navigace čelistmi držáku
– vyrobený z nerez oceli
– kompatibilní s oběma verzemi Zumo XT i Zumo XT2
– montáž na díry s roztečí 38x30mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRŽÁK XT je robustním řešením pro navigace Garmin Zumo XT/XT2, který spojuje bezpečné upevnění těla navigace a zajištění proti krádeži. Je vyrobený z nerezové oceli, je kompatibilní s AMPS 38x30 a díky svému řešení je kompatibilní jak s Garmin Zumo XT s 5,5" displejem, tak i s Garmin Zumo XT2 se 6" displejem.

Použití DRŽÁKu XT je naprosto jednoduché, pohotové a rychlé. Navigaci zvládnete vložit jednou rukou. Krajní měkkce polstrované čelisti tělo navigace stáhnou a minimalizují tak riziko nechtěného vycvaknutí z napájecích zad i třeba při jejich prasknutí. Díky mechanické pojistce nemůže navigace vypadnout ani při jíždě v terénu.

Pokud zastavíte na odpočinek, nebo třeba na pumpě, můžete nechat navigaci v DRŽÁKu XT bez obav. Díky zámku ji zajistíte proti nenechavcům.

Konstrukce je vyrobená z 2mm silného nerezového plechu. Jednotlivé díly jsou precizně vypálené pomocí laseru, ohýbané na CNC strojích a dále strojně omílané a před smontováním otryskané. Hrany jsou tak příjemně zaoblené a plochy matné. Šroubky jsou nerezové a matičky navíc samojistné. Kvalitní zámek dodávaný s dvojicí klíčů je poniklovaný.

Na zadní straně je montážní plocha s dírami v rozteči 38x30mm. DRŽÁK XT je tak kompatibilní se všemi přípravami pro GPS přístroje. Pro optimální umístění DRŽÁKu XT a navigace na motorce doporučuji zvolit některé z mnou vyráběného univerzálního montážního příslušenství a nebo podle konkrétního konkrétního motocyklu. Volitelně doporučuji navštívit také sekci příslušenství pro komfortní polohování.
Pro montáž můžete využít i příprav od firem jako RAM Mounts, Givi, SW-Motech, nebo Marselus. DRŽÁK XT je plně kompatibilní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky zařízení
Hmotnost: 0.4 kg