Rádce s výběrem

Průvodce výběrem montážního příslušenství

MONTÁŽNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PODLE MOTOCYKLU
(odkaz)
Pro usnadnění výběru vhodného montážního příslušenství na Váš motocykl si zvolte v sekci výrobků - montáž dle motocyklu montážní sadu.

Případy montáže:

Případ - mám na motocyklu přípravu pro GPS - plocha s dírami 38 x 30
Toto je standard pro všechny motocyklové GPS navigace a DRŽÁK 2.0 je s tímto plně kompatibilní. Nepotřebujete tedy nic dalšího a namontujete jej přímo.
sw-mot

Případ - mám na motorce hrazdu
Hrazda obvykle umístěná nad palubní deskou za plexi je druhá nejobvyklejší možnost montáže. Průměr je většinou 12mm. Může jít buď o továrně připravený prvek (např. Honda CRF1000L Africa Twin, BMW R1200GSA) a nebo jí můžete mít jako dokoupené příslušenství. Pro montáž se používají jednoduché objímky.
T7

V určitých případech je hrazda trochu schovaná, hůř přístupná. Typicky R1200GSA do verze LC, Africa Twin AS a nová 2018+. Tam je nutné zvolit Montážní sadu uni. Ta umožní odsazení od hrazdy víc do prostoru.

Případ - nemám na motorce přípravu - chci DRŽÁK 2.0 na řidítka
Pro montáž na řidítka resp. na trubku řidítek máme k dispozici tři možnosti. Ve všech případech se montují na rovný díl řídítek uprostřed mezi klemy. Průměr řidítek bývá 22mm, nebo 28mm. Vyjímečně (R1200GS LC, R1250GS) je průměr větší - 32mm. Řešením je Montážní sada - řidítka. Další možností je opět Montážní sadu uni. To se hodí, pokud chcete dostat DRŽÁK 2.0 výš třeba kvůli tankvaku. Poslední možností je Montážní sada - můstek. To je můstek, který se hodí pro případy, že máte klemy řidítek jako jeden díl (typicky KTM LC4, LC8).

Případ - nemám na motorce přípavu - chci DRŽÁK 2.0 nad budíky
V tomto případě je situace komplikovanější. Nicméně pro řadu motorek mám k dispozici řešení pomocí speciální montážní sady.