Rádce s výběrem

Průvodce výběrem montážního příslušenství

BIKE SELECTOR
(odkaz)
Pro usnadnění výběru montážního příslušenství zvolte v roletové nabídce svojí motorku a my Vám k DRŽÁKu 2.0 přibalíme přesně to, co je potřeba abyste jej namontovali co nejjednodušeji.

Případy montáže:

Případ - mám na motocyklu přípravu pro GPS - plocha s dírami 38 x 30
Toto je standard pro všechny motocyklové GPS navigace a DRŽÁK 2.0 je s tímto plně kompatibilní. Nepotřebujete tedy nic dalšího a namontujete jej přímo.
sw-mot

Případ - mám na motorce hrazdu
Hrazda obvykle umístěná nad palubní deskou za plexi je druhá nejobvyklejší možnost montáže. Průměr je většinou 12mm. Může jít buď o továrně připravený prvek (např. Honda CRF1000L Africa Twin, BMW R1200GSA) a nebo jí můžete mít jako dokoupené příslušenství. Pro montáž se používají jednoduché objímky.
T7

V určitých případech je hrazda trochu schovaná, hůř přístupná. Typicky R1200GSA do verze LC, Africa Twin AS a nová 2018+. Tam je nutné zvolit montážní sadu uni. Ta umožní odsazení od hrazdy víc do prostoru.

Případ - nemám na motorce přípravu - chci DRŽÁK 2.0 na řidítka
Pro montáž na řidítka resp. na trubku řidítek máme k dispozici tři možnosti. Ve všech případech se montují na rovný díl řídítek uprostřed mezi klemy. Průměr řidítek bývá 22mm, nebo 28mm. Vyjímečně (R1200GS LC, R1250GS) je průměr větší - 32mm. Řešením je montážní sada na řidítka 1. Další možností je opět montážní sadu uni. To se hodí, pokud chcete dostat DRŽÁK 2.0 výš třeba kvůli tankvaku. Poslední možností je montážní sada na řidítka 3. To je můstek, který se hodí pro případy, že máte klemy řidítek jako jeden díl (typicky KTM LC4, LC8).

Případ - nemám na motorce přípavu - chci DRŽÁK 2.0 nad budíky
V tomto případě je situace komplikovanější. Nicméně pro řadu motorek mám k dispozici řešení pomocí speciální montážní sady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení