FAQ - Časté otázky

Často pokládané otázky - FAQ:

Mám si koupit DRŽÁK 2.0 pro můj mobilní telefon?

Ano jednoznačně! Sám jsem si prošel cestou od různých kapsiček až po docela drahé držáky renomovaných značek a vím, co mi vadilo, co se uklepalo...takže jsem DRŽÁK 2.0 vymýšlel tak, aby fungoval.

Jak jsou s DRŽÁKem 2.0 spokojení jeho majitelé?

Na tomto webu nemám diskuzi, ale mám založená diskuzní vlákna na několika fórech, kde si můžete přečíst postřehy a zkušenosti majitelů případně položit další dotazy a sledovat novinky.

BMW GS.CZ

cenduro.cz

Vejde se do DRŽÁKu 2.0 můj telefon?

Ano. Váš telefon/smartphon by musel být opravdu atypický, aby se do DRŽÁKu 2.0 nevešel.

K čemu mi je zamykání?

Možnost uzamčení držáku a zabránění neoprávněnému vyjmutí je především proto, že občas zastavíte třeba na pumpě, u pěkné vyhlídky, nebo prostě jen tak a odcházíte na chvíli od motocyklu. Telefon máte často připojený na nabíječku a jeho odpojení a vyjímání zdržuje a konektoru nabíječky moc nesvědčí. Vy se ale pořád ošíváte a ohlížíte přes rameno. Díky DRŽÁKu 2.0 se můžete klidně vzdálit bez obav, že by telefon nějaký lapka vzal.

Musím DRŽÁK 2.0 pokaždé zamknout, než vyjedu?

Nikoliv. Na rozdíl od ostatních držáků telefonu, kde packy drží stažené různé pružinky, nebo gumičky je DRŽÁK 2.0 konstruován tak, aby byl telefon bezpečně zajištěn i v případě, že funkci zamčení nevyužijete a jede se projet jen tak kolem komína. Prostě telefon vložíte do DRŽÁKu 2.0 a telefon z něho nevypadne i kdybyste jeli cestou necestou.

Nepoškábe mi DRŽÁK 2.0 můj telefon?

Těla telefonů z plastu, skla nebo kovů je třeba samozřejmě chránit a to nejen kvůli použití s DRŽÁKEM 2.0. Doporučuji použít tenké silikonové pouzdro. DRŽÁK 2.0 má měkké polstrování EPDM pryží na úchytech, které telefon svírají a brání tak přímému kontaktu s kovovými částmi a také tlumí jemné vibrace. V případě potřeby si můžete i na další místa doplnit polstrování, které Vám přibalím.

Co když nemám vodotěsný telefon?

I s telefonem bez odolnosti vodě je možné DRŽÁK 2.0 používat. Pro vybrané telefony se dají zakoupit pouzdra, do kterých se telefon vloží a tím je odolnost zajištěná. Mají nespornou výhodu proti kapsičkám - zachovají čitelnost a ovladatelnost displeje.

Je možné si DRŽÁK 2.0 někde prohlédnout?

Ano. DRŽÁK 2.0 si můžete prohlédnout u mě. Je také možné, že na svých cestách narazíte na někoho, kdo ho bude mít na motorce. DRŽÁK 2.0 mají stovky motorkářů a jejich počet stále narůstá.

Dá se DRŽÁK 2.0 prohlédnout v kamenném obchodě v rámci ČR?

Ano. ZDE najdete adresy a kontakty na moje zákazníky, kteří Vám mohou po dohodě vybrané produkty předvést.