Novinky

Zásilkovna podruhé

Po různých pokusech s Českou poštou nově nabízíme možnost zasílání do sítě výdejních míst Zásilkovny i v České Republice

zs

 Zaslání balíku je zdarma při platbě předem na účet i na dobírku.

Nové montážní sady

Na konec února jsem si pro Vás připravil několik novinek a to rozšíření nabídky montážních sad pro konkrétní typy motorek. Jsem toho názoru, že by mobilní telefon/navigace měl být v zorném poli, aby při jízdě neodáděl pozornost, když se potřebujete rychle podívat na mapu, nebo povely navigace. Proto mám na svojí KTM 990 Adventure DRŽÁK 2.0 umístění hned nad palubní deskou. Toto umístění je optimální z několika důvodů. Již zmíněná poloha v zorném poli, za plexi je telefon chráněný například při dešti, nebo před prachem, hmyzem. Pro ovládání je stále dostatečně blízko a nemusím se nijak předklánět, abych na něj dosáhl.

Různé montáže na řidítka na polohovací ramena vypadají na první pohled univerzálně a jednoduše. Telefon ale není zcela v zorném poli a jeho sledování odvádí pozornost. Jeho snadná přístupnost po ruce také svádí k častějšímu "ťukání" na displej, což paradoxně bezpečnosti také nepřidá. V neposlední řadě na motorkách, se kterými se jezdí i do terénu, je třeba mít co největší prostor pro pohyb těla při práci s těžištěm, nebo při manévrech. Robustní držák telefonu trčící na tuhém rameni není zrovna tím, co byste chtěli svojí hrudí potkat.

Montážní sady jsou tedy k dispozici na tyto motocykly:
KTM LC8 950 Adventure / 990 Adventure
Moto Guzzi Stelvio 1200
Kawasaki Versys 650
Honda VFR 1200 Crosstourer

Zasíláme i na Slovensko

Po různých pokusech s Českou poštou nově nabízíme možnost zasílání do sítě výdejních míst Zásilkovny.

zs

 

Slovenská síť nabízí přes 2000 výdejních míst, takže věříme, že si vyberete z dostatečné nabídky svoje nejbližší výdejní místo. Zaslání trvá podle údajů zásilkovny a zkušeností 2-3 dny, takže svůj nový DRŽÁK 2.0 můžete mít skutečně rychle. Zaslání na dobírku Vás vyjde jen na 100Kč.